Contacte

N. Iorga str., 21, MD-2012;
mun. Chişinău, Republica Moldova;
tel.: +373 22 85 22 99;
fax: +373 22 85 22 94;
e-mail: office@sda.gov.md; www.sda.gov.md
Nume/Prenume
Denumirea funcției
Email
Număr de telefon

Valentina Badrajan

Director executiv

valentina.badrajan@sda.gov.md

0 22 85-22-99

Corneliu Busuioc

Expert, Aspecte de Mediu si Social

corneliu.busuioc@sda.gov.md

0 22 85-22-07

Andrei Cojocaru

Lider Activitate Acces la Finante

andrei.cojocaru@sda.gov.md

0 22 85-22-92

Andrei Pavlov

Consultant sisteme informaţionale

andrei.pavlov@sda.gov.md

0 22 85-22-96

Ion Bors

Consilier juridic

ion.bors@sda.gov.md

0 22 85-22-18

Elena Bodiu

Director, Departamentul Financiar si Administrativ

elena.bodiu@sda.gov.md

0 22 85-22-19

Valentina Catanoi

Specialist, Dezvoltarea Asociatiilor Utilizatorilor de Apa pentru Irigatii

valentina.catanoi@sda.gov.md

0 22 85-22-21

Nadejda Ghelețchi

Asistent executiv

nadejda.executiv@sda.gov.md

0 22 85-22-99

Vitalie Titei

Expert Infrastructura

vitalie.titei@sda.gov.md

0 22 85-22-16

Ion Baraghin

Inginer Irigare

ion.baraghin@sda.gov.md

0 22 85-22 97

Sergiu Panzaru

Consultant juridic pentru activitatile AUAI

sergiu.panzaru@sda.gov.md

0 22 85-22-17

Igor Olievschi

Consultant Procurari

igor.olievschi@sda.gov.md

0 22 85-22-11

Parteneri